سالم کالا
 

نهاده ی سالم

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

ازتو بارور 1 ازته

کود زیستی ازتو بارور-۱ حاوی باکتری های تثبت کننده ازت می باشد که فعالانه تثبیت نیتروژن هوا به صورت قابل جذب برای گیاهان را انجام می دهند. این کود جایگزین سالم و موثر بخشی از کودهای شیمیای ازته (اوره) می باشد و به صورت بذرمال و همراه با آبیاری قابل مصرف است. هربسته ۱۰۰ گرمی ازتوبارور-۱ می تواند جایگزین 30 تا 50 کیلوگرم کود ازت (اوره) در هر بار مصرف می باشد.
220,000 ریال

پتابارور 2 (پتاسه)

حاوی دو باکتری حل کننده پتاسیم است که ترکيبات نامحلول پتاسیم موجود در خاک اطراف ریشه را تجزيه کرده و با رهاسازی این یون باعث جذب بهينه پتاسیم می‌شوند. هر بسته 100 گرمی از این کود زیستی می تواند جایگزین حداقل 50 درصد کود شیمیایی پتاسه مورد توصیه در گیاهان شود.
220,000 ریال

کود بارور2 فسفاته

یک فناوری نوین است که جایگزین سالم و مؤثر کودهای شیمیایی فسفاته است. این کود زیستی حاوی دو نوع باکتری حل کننده فسفات است که با استفاده از دو ساز و کار ترشح اسیدهای آلی و آنزیم فسفاتاز باعث تجزیه ترکیبات فسفره نامحلول در خاک شده و در نتیجه امکان جذب شدن این عنصر را برای گیاهان فراهم می‌کنند. هر بسته 100 گرمی از این کود زیستی می تواند جایگزین حداقل 50 درصد کود شیمیایی فسفاته مورد توصیه در گیاهان شود. توصیه می‌شود کود زیستی فسفو بارور-۲ را به همراه کود های زیستی ازتوبارور-۱ و پتابارور- ۲ و در قالب کود کامل NPK زیستی بارور استفاده نمایید.
220,000 ریال

کود معدنی هربان (ارگانیک)

دارای مجوز ارگانیک از موسسه تحقیقات خاک و آب وزارت جهاد کشاورزی ، اصلاح کننده خاک و تقویت کننده گیاهان , دارای تمام عناصر مورد نیاز گیاهان , مناسب برای انواع گیاهان، وزن 150 گرم
150,000 ریال

کود معدنی هربان (ارگانیک) 20 کیلویی

دارای مجوزارگانیک از موسسه تحقیقات خاک و آب وزارت جهاد کشاورزی ، اصلاح کننده خاک و تقویت کننده گیاهان , دارای تمام عناصر مورد نیاز گیاهان , مناسب برای انواع گیاهان، وزن 20 کیلو
2,000,000 ریال

پیت ماس

ریال